Tegoroczną Rocznicę powstania ŻRFF organizuje MarNak.

Bardzo proszę o aktywne włączenie się wszystkich, którzy są w stanie pomóc w jakikolwiek sposób. Jak Bóg pozwoli, to oczywiście przyjadę na Mszę św. i spotkanie, bo to wspaniały pomysł, by kanonizację Jana Pawła II i Jana XXIII przeżyć wspólnie z ŻRFF.

Niech Bóg prowadzi!
+
AnnaE
___________________________________________________________________

Treść Komunikatu MarNaka:


27 kwietnia odbędzie się Msza w intencji ŻRFF.
Miejsce:
Wspólnota Betlejem w Jaworznie.
Chrześcijański Dom Modlitwy i Opieki nad Ubogimi ,,BETLEJEM" Schronisko
43 -605 Jaworzno Dąbrowa Narodowa
ul.Długa 6
Czas:
Godz 10.00 rozpoczyna sie transmisja Mszy kanonizacyjnej JP II i JXXIII z Watykanu. Wspólnie z ks. Mirkiem (szefuje w Ośrodku) i podopiecznymi obejrzymy jej główną część, a po niej ks. Mirek odprawi Mszę św. z okazji VI rocznicy powstania ŻRFF.
Jak sie uda skontaktować z naszym ks. dyrektorem Marcinem i będzie mógł przybyć to byłoby super, zobaczymy.

Moja prośba;
Rozeslijcie tę informację do wszystkich Płatków poszczególnych Róż ŻRFF, nie wszyscy wchodzą na ExC czy IVRp czy Rebelyę czy do Jaskini Cyrusa, nie mówiąć o FFrondy.
Kto ze Ślaska i okolic powinien przybyć. Należałoby być na miejscu najpóźniej o 9.45, po wszystkim przewidziane małe spotkanie przy herbacie i kawie, tam na miejscu, w Ośrodku, dlatego prośba do tych którzy przyjadą aby zabrali ze soba co kto może - ciasto, ciastko, soki, kawę, herbatę, mleczko do kawy, moze coś do jedzenia, co kto może i na co kogo stać. Im więcej tym lepiej bo jak coś zostanie to będzie można podzielić się tym z podopiecznymi ośrodka Betlejem.
Jeśli są jakieś pytania i wątpliwości proszę pytać, w miarę możliwości odpowiem

MarNak